Pogrzeby

Pogrzeb Ks.Prałata Ryszarda Stasika

W minioną środę mieliśmy niezwykłą możliwość uczestniczyć we wzruszającej uroczystości pogrzebowej księdza Prałata Ryszarda Stasika, naszego długoletniego przyjaciela i duszpasterza. Jego odejście było dla nas wszystkich momentem do wspólnego oddania hołdu i pamięci o Jego życiu i posłudze.

Jako Chór Męski “Siołkowianie” mieliśmy zaszczyt wnieść naszą część w tę ważną ceremonię, śpiewając pieśni podczas Mszy Świętej pogrzebowej. Nasze głosy przenikały przestrzeń kościoła, niosąc zarówno smutek, jak i nadzieję na wieczny spokój dla duszy księdza Prałata. Była to nie tylko okazja do wyrażenia naszego szacunku i wdzięczności wobec księdza Prałata, ale także moment refleksji nad ulotnością życia i wiecznością ducha. Jego obecność i słowa pozostaną z nami na zawsze, a nasze pieśni wzniesione podczas pogrzebu były naszym skromnym sposobem oddania mu hołdu i pamięci.

Korzystając z okazji udostępniamy krótkie nagranie na którym ś.p. ks Ryszard przekazał różaniec z Medjugorie do Kaplicy w Siołkowej.

Pobłogosławienie i przekazanie różańca z Medjugorie dla Kaplicy Miłosiedzia Bożego w Siołkowej.

Niech nasze wspólne modlitwy przyniosą ulgę i pokój dla duszy księdza Prałata, a Jego życie będzie dla nas wszystkich inspiracją do dalszego działania i szukania dobra wokół nas.

Programista z zamiłowaniem do technologii i społeczeństwa. Moja praca koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, a moje zainteresowania obejmują wpływ technologii na życie społeczne.